Marokkaanse vissers vermist in Middellandse zee
Vier Marokkaanse vissers worden sinds afgelopen woensdag vermist. Hun boot werd voor het laatst in de Straat van Gibraltar gezien.
- Marokko
Elf Marokkaanse vissers worden sinds eind vorige week vermist als gevolg van een aanvaring van hun boot en een Panamees vrachtschip voor de kust van Dakhla.
De Panamese Monte Laura botste tegen de Marokkaanse vissersboot Al Akhawayn in de nacht van donderdag op vrijdag, op ongeveer 60 kilometers van de haven van Dakhla.
Vijf vissers overleefden het ongeval en werden levend uit het water gehaald door de Marokkaanse reddingsdiensten.
Het Panamees schip was op weg naar Libreville, hoofdstad van Gabon, met goederen afkomstig uit Panama. Dat bericht Marine Traffic.
Lees meer
Vier Marokkaanse vissers worden sinds afgelopen woensdag vermist. Hun boot werd voor het laatst in de Straat van Gibraltar gezien.
Vier Marokkaanse vissers zijn na een schipbreuk voor de kust van Sebta door de Spaanse kustwacht gered.
Een Marokkaanse vissersboot heeft vorig week voor de kust van Nador negen Algerijnse vissers opgepikt die al twee dagen vermist waren.
De levenloze lichamen van zeven migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika zijn maandagochtend voor de kust van Nador door de Marokkaanse marine uit zee gehaald.
Een vissersboot met zestien bemanningsleden aan boord is donderdag voor de kust van Tan-Tan in het zuiden van Marokko gezonken.