Zoeken

Marokko : elf vissers vermist voor kust Dakhla

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Elf Marokkaanse vissers worden sinds eind vorige week vermist als gevolg van een aanvaring van hun boot en een Panamees vrachtschip voor de kust van Dakhla.

De Panamese Monte Laura botste tegen de Marokkaanse vissersboot Al Akhawayn in de nacht van donderdag op vrijdag, op ongeveer 60 kilometers van de haven van Dakhla.

Vijf vissers overleefden het ongeval en werden levend uit het water gehaald door de Marokkaanse reddingsdiensten.

Het Panamees schip was op weg naar Libreville, hoofdstad van Gabon, met goederen afkomstig uit Panama. Dat bericht Marine Traffic.

Lees meer

Zeven lichamen uit water gehaald voor kust Nador

De levenloze lichamen van zeven migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika zijn maandagochtend voor de kust van Nador door de Marokkaanse marine uit zee gehaald.

Uitzonderlijke opening grens Marokko-Algerije

De landgrenzen tussen Marokko en Algerije zijn al 25 jaar gesloten maar werden afgelopen woensdag uitzonderlijk geopend om de doorgang toe te laten van de lichamen van drie...

Marokkaanse vissersboot redt Algerijnse vissers op zee

Een Marokkaanse vissersboot heeft vorig week voor de kust van Nador negen Algerijnse vissers opgepikt die al twee dagen vermist waren.

Marokko : lichamen vermiste vissers teruggevonden in Safi

De lichamen van twee van de vijf vissers die sinds afgelopen zaterdag vermist worden, zijn voor de kust van Safi uit het water gehaald.

Marokkaanse vissers aan zekere dood ontsnapt in Sebta (video)

Vier Marokkaanse vissers zijn na een schipbreuk voor de kust van Sebta door de Spaanse kustwacht gered.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team