3 juli 2020 - 17:40 - Marokko
Een man en zijn minnares zijn dinsdagochtend op tragische wijze om het leven gekomen in een appartement in Ifrane.
Al Massae bericht dat het overspelig koppel overleed aan een koolmonoxidevergiftiging. Een gaslek in de badkamer zou tot hun dood hebben geleid.
De lichamen van beide slachtoffers, een man van rond de vijftig uit Meknes en een vrouw van dertig jaar, werden naar het mortuarium gebracht voor autopsie.
Volgens het blad werd de eigenaar van het gemeubeld appartementje die de twee slachtoffers hadden gehuurd, ook gearresteerd. De man wordt ervan verdacht de woning te hebben ingericht voor prostitutiedoeleinden. Hij wordt bovendien verantwoordelijk gehouden voor de slechte staat van de gasinstallatie.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers