Zoeken

Terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties (video)

17 juli 2016 - 16:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een nieuwe terreurcel van de Libische tak van de terreurorganisatie Daesh is donderdag door de Marokkaanse BCIJ opgerold.

Bij de antiterreuractie werden zes mensen gearresteerd. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken in een verklaring.

De cel was actief in Agadir, Amezmir, Chichaoua, Ait Melloul en Lakliaa. Een van de verdachten werkte aan de ontwikkeling van een bom waarmee hij een aanslag in het land wilde plegen.

Sinds het begin van het jaar werden meerdere terreurcellen opgerold in Marokko. De laatste dateert van 23 juni. De BCIJ arresteerde toen tien verdachten in Oujda.

De leden van de cel planden overvallen op winkelcentra in de stad. Bij hun arrestatie werden wapens, bivakmutsen en moderne communicatie apparatuur in beslag genomen.

Lees meer

Terreurcel opgerold in Marokko, meerdere arrestaties

De BCIJ heeft donderdagochtend opnieuw een mooie vangst gedaan. Een terreurcel dat actief was in het noorden van Marokko werd opgerold.

Nieuwe terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties

De politiedienst BCIJ heeft donderdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zes verdachten werden in Tetouan, Martil en Casablanca gearresteerd.

Marokko: aanslag op nippertje verijdeld

Agenten van de BCIJ hebben vrijdagochtend een terreurcel opgerold die op het punt stond om bloedige aanslagen in Marokko te plegen.

Nieuwe terreurcel opgerold in Kenitra

Bij een nieuwe antiterrorisme actie in Marokko werd dinsdagochtend een terroristische cel opgerold en drie verdachten gearresteerd.

Marokko: terreurcel opgerold in Tanger, zes arrestaties

Agenten van de BCIJ hebben deze ochtend in Tanger een terreurcel opgerold en zes verdachten gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team