28 augustus 2024 - 14:40 - Sport
Bondscoach Walid Regragui heeft een luxeprobleem bij het samenstellen van zijn selectie voor de komende wedstrijden van Marokko tegen Gabon en Lesotho. Maar liefst vijf spelers dingen mee naar de positie van linksback.
De keuze is niet makkelijk: wie van Noussair Mazraoui, Zakaria El Ouahdi, Adam Aznou, Yahya Attiat-Allah of Mohamed Chibi krijgt de voorkeur? Regragui zal naar verwachting op donderdag zijn definitieve selectie bekendmaken. Alle vijf de spelers zijn getalenteerde internationals.
Lees ook: Marokko: lastige keuzes voor cruciale Afrika Cup-kwalificaties
Noussair Mazraoui, de nieuwe aanwinst van Manchester United, is een sterke kandidaat vanwege zijn ruime ervaring op Europees niveau. Zakaria El Ouahdi, sterspeler van de Belgische club Genk, beschikt over zowel offensieve als defensieve kwaliteiten en maakte indruk tijdens de Olympische Spelen van Parijs 2024. Adam Aznou, een jong talent van Bayern München, is in opkomst en heeft naar verluidt de aandacht van Regragui getrokken.
Lees ook: Walid Regragui kampt met luxeprobleem
Yahya Attiat-Allah wordt beschouwd als één van de steunpilaren van het team en zou een belangrijke rol kunnen spelen op deze positie. Een andere optie voor Regragui is Mohamed Chibi, de Marokkaanse rechtsback van Pyramids FC, die heeft laten zien dat hij zich indien nodig kan aanpassen aan de linksbackpositie.
Marokko koopt dertig Mirage gevechtsvliegtuigen
Marokko en België slaan handen ineen
Lagere straf voor Marokkaanse rechter na excuses
Rusland wil bemiddelen in Sahara-conflict
Visummaffia in Nador: 5000 dirham voor een afspraak
Man en vrouw dood gevonden in huis in Tanger
Saoedische prins droomt van Lamine Yamal voor Al-Hilal
Moeder Achraf Hakimi, bewaakster van zijn fortuin
Achraf Hakimi spreekt voor het eerst over verkrachtingszaak
Het nieuw salaris van Achraf Hakimi
De ongelofelijke comeback van Mohamed Ihattaren
Kings League in Marokko?
Ismaël Saibari vertelt over keuze voor Marokko
Marokko speelt vijf oefenduels