Tot 10 jaar gevangenisstraf voor terreurverdachten in Marokko
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen acht mensen verdacht van terrorisme.
- Marokko
Zeven Syriërs zijn vrijdag door de rechtbank van Salé tot gevangenisstraffen veroordeeld voor terrorisme. De verdachten zijn vijf zeelieden, een kapitein en een bootmonteur.
Vier verdachten werden tot 3 jaar gevangenisstraf veroordeeld. De drie anderen kregen 2 jaar celstraf.
De zeven verdachten werden vervolgd voor het oprichten van een criminele bende om terroristische aanslagen te plegen, wapenbezit, aanmoediging tot terrorisme, vervalsing van paspoorten en officiële documenten en illegale immigratie.
Lees meer
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft donderdag strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen acht mensen verdacht van terrorisme.
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft eind deze week opnieuw strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen meerdere terreurverdachten.
De rechtbank in Salé heeft donderdag negen terreurverdachten tot zware gevangenisstraffen veroordeeld.
De rechtbank van Salé heeft 26 mensen die voor terroristische activiteiten werden vervolgd tot gevangenisstraffen gaande van 2 tot 7 jaar veroordeeld.
Een Turkse man is vrijdag door de anti-terrorisme rechtbank van Salé tot 6 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Hij zal na zijn straf het land worden uitgezet.