Zoeken

Marokko: twee straatventers opgepakt voor moord

7 augustus 2019 - 11:40 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Twee straatventers zijn in het Marokkaanse Ouarzazate gearresteerd voor een mishandeling met de dood tot gevolg.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de verdachten 20 en 22 jaar.

Het 25-jarige slachtoffer leed aan epilepsie. Zijn lichaam werd in verre staat van ontbinding nabij een moskee in de stad gevonden.

Onderzoek toonde aan dat het slachtoffer tijdens een epilepsie aanval door de verdachten met een steen was geslagen. Hij bezweek kort na de aanval aan zijn verwondingen. Beide verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen.

Lees meer

Straatventers niet meer welkom in het noorden van Marokko

Na Tetouan hebben meerdere andere steden in het noorden van Marokko besloten om de openbare ruimte vrij te maken van straatventers.

Marokko: 8 vrouwen opgepakt voor sextortion

Elf verdachten, waaronder acht vrouwen, zijn door de politie in Fez en Meknes gearresteerd voor sextortion, seksueel geweld en diefstal met geweld.

Marokko: politieman zwaargewond in Azemmour

Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.

Marokko: gezochte criminelen in Berrechid gearresteerd

Twee verdachten tegen wie vier nationale arrestatiebevelen liepen voor drugshandel, zijn afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Berrechid gearresteerd.

Marokko: arrestatie voor moord op vrouw met schaar

De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team