Marokko: arrestatie voor moord op vrouw met schaar
De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.
- Marokko
Twee straatventers zijn in het Marokkaanse Ouarzazate gearresteerd voor een mishandeling met de dood tot gevolg.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de verdachten 20 en 22 jaar.
Het 25-jarige slachtoffer leed aan epilepsie. Zijn lichaam werd in verre staat van ontbinding nabij een moskee in de stad gevonden.
Onderzoek toonde aan dat het slachtoffer tijdens een epilepsie aanval door de verdachten met een steen was geslagen. Hij bezweek kort na de aanval aan zijn verwondingen. Beide verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.
Na Tetouan hebben meerdere andere steden in het noorden van Marokko besloten om de openbare ruimte vrij te maken van straatventers.
De politie heeft drie verdachten gearresteerd voor de aanval van meerdere weggebruikers op de nationale weg RN4 tussen Fez en Kenitra.
De politie in Rabat heeft afgelopen zaterdag twee bekende criminele opgepakt. Beiden waren dronken op het moment van hun arrestatie.
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.