Marokko : man vermoordt vrouw tijdens lockdown
Een verdachte is vorige week in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor de moord op zijn 42-jarige vrouw.
- Marokko
Een romantisch avondje is maandag fataal afgelopen in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het levenloos lichaam van een jonge vrouw werd op straat in de wijk Ocean gevonden.
Het slachtoffer had de avond met haar vriendje doorgebracht. Enkele buurtbewoners ontdekten haar lichaam en waarschuwden de politie.
Het lichaam van het slachtoffer werd naar het mortuarium gebracht voor autopsie. De jonge vrouw werkte als serveerster en zat sinds de afkondiging van de noodtoestand zonder werk. Kennissen beschrijven haar als een verlegen en kalme jonge vrouw.
Assabah bericht dat de vermeende dader door de politie werd teruggevonden en dronken was toen hij werd aangehouden. Hij claimt zijn onschuld en stelt dat het slachtoffer zelfmoord pleegde door zich uit een raam te gooien.
Lees meer
Een verdachte is vorige week in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor de moord op zijn 42-jarige vrouw.
Een vrouw is op de internationale vrouwendag op 8 maart 2020 het slachtoffer geworden van huiselijk geweld in Khemisset.
Een jongeman is maandag enkele minuten voor het verbreken van het vasten, op straat doodgestoken in het Marokkaanse Casablanca.
Een jonge vrouw van rond de twintig jaar is afgelopen zaterdag op een strand in de regio van Agadir verdronken.
Een jonge vrouw van rond de twintig is in een put gedumpt, omdat ze zwanger was geraakt na een relatie te hebben gehad met een jongeman uit haar buurt, in de regio van Sidi...