15 april 2019 - 10:00 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben gereageerd op de berichten over de intrekking van het paspoort van de Riffijnse Hirak-activiste Nawal Ben Aissa.
TelQuel vernam van een politiebron dat het paspoort van de jonge vrouw niet was geannuleerd. Ben Aissa meldde zich vrijdagochtend inderdaad op de luchthaven van Nador en wilde een vlucht naar Nederland nemen. Na controle bleek dat echter het paspoort van haar zoon niet meer geldig was.
Het paspoort van Nawal Ben Aissa zelf was dus nog wel geldig volgens de politie. Toen ze vernam dat het reisdocument van haar 5-jarige zoon niet in orde was zou ze aan de agenten hebben verteld dat ze dat ging regelen en terug zou komen. Maar ze meldde zich daarna niet meer bij de luchthavenpolitie.
Ben Aissa zou ook nooit een reisverbod hebben gekregen. Ze is "een Marokkaanse burger zoals een ander en moet er enkel voor zorgen dat het paspoort van haar zoon in orde is", aldus de politie.
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro
Vijf fiscale valkuilen voor Marokkanen in het buitenland
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten