6 juli 2018 - 21:30 - Marokko
Ruim 30.000 kilometers wegen zullen in de komende 7 jaren in Marokko worden aangelegd. Dat belooft minister Abdelkader Amara van Vervoer en Logistiek.
"Marokko wist in de afgelopen twintig jaar 30.000 km aan plattelandswegen aan te leggen en wil er evenveel in de 7 komende jaren openen.", aldus de bewindsman na een vraag in het parlement.
Amara herinnerde er ook aan dat 15.560 km wegen werden gerenoveerd als onderdeel van het tweede Nationaal plan voor plattelandswegen "PNRR II" voor een totale investering van 15 miljard dirham waarvan 85% door zijn afdeling werd gefinancierd.
Voor de aanleg van 30.000 km plattelandswegen om de territoriale en sociale kloof te verkleinen, werd een bedrag van 36 miljard dirham vrijgemaakt.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk