Marokko: doodgestoken voor 5 dirham
Een ruzie tussen een barman en een klant is in de regio van Chefchaouen in Marokko fataal afgelopen. De barman werd doodgestoken.
25 oktober 2019 - 20:00 - Marokko
Een 60-jarige nachtwaker die ook sigaretten verkocht is in het Marokkaanse Agadir vermoord omdat hij geen sigaret meer had voor een klant.
Volgens Assabah werd het slachtoffer afgelopen zaterdag door de ontevreden klant aangevallen in de wijk Taddart Anza.
Het slachtoffer werd door de man uitgescholden en beledigd omdat hij geen sigaretten meer had. Onderzoek toonde aan dat de jonge klant niet in een normale toestand verkeerde en waarschijnlijk drugs had genomen.
De nachtwaker kreeg een harde klap op het hoofd en viel bewusteloos op de grond neer. Bij aankomst van de hulpdiensten was hij al overleden.
De dader vluchtte weg maar werd enkele uren later geïdentificeerd en gearresteerd. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een ruzie tussen een barman en een klant is in de regio van Chefchaouen in Marokko fataal afgelopen. De barman werd doodgestoken.
Een nachtwaker is in het noord Marokkaanse Tanger door de politie gearresteerd voor het mishandelen en verminken van een kind.
De klanten van een hamam in de wijk Sidi Youssef Ben Ali in Marrakech werden afgelopen zaterdag het slachtoffer van een bende jonge criminelen.
Het lichaam van een 73-jarige man is vorig week woensdag in de administratieve wijk van Kasba Tadla ontdekt. De man werd doodgeslagen.
Een Marokkaanse man is afgelopen zondag in de wijk El Principe in Sebta door zijn schoonzoon doodgeschoten.