Marokko: vader vermoordt eigen zoon in Beni Mellal
Een dronken vader heeft in het Marokkaanse Beni Mellal zijn eigen zoon met een sikkel vermoord.
- Marokko
Een 22-jarige man heeft in het Marokkaanse Meknes zijn vriend vermoord tijdens een domme ruzie. Beiden waren dronken.
De rechtbank van eerste aanleg in Meknes heeft de dader, bekend als Ould Chafnaj, tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op het 33-jarige slachtoffer.
ALM bericht dat de dader niet alleen dronken was maar ook onder de invloed van drugs handelde. Hij werd woedend toen zijn vriend zijn moeder een prostituee noemde. Hij wachtte hem iets later op met een scheermes en sneed hem de keel door.
Het slachtoffer was nog levend bij aankomst van de hulpdiensten. Hij overleed kort na zijn opname in het Mohammed V ziekenhuis.
De dader bekende de moord en verklaarde dat hij zijn vriend "helemaal niet wilde vermoorden" en dat hij door de drugs en alcohol niet meer wist wat hij deed.
Lees meer
Een dronken vader heeft in het Marokkaanse Beni Mellal zijn eigen zoon met een sikkel vermoord.
Het hof van beroep in El Jadida heeft een man tot 12 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een mishandeling met de dood tot gevolg.
Een 19-jarige jongeman is afgelopen maandag in het Marokkaanse Mohammedia doodgestoken omdat hij zijn muziek niet lager wilde zetten.
Een dertiger heeft begin deze week in het noord Marokkaanse Berkane zijn vriend doodgestoken na een ruzie om geld.
Een parkeerwachter is in het centrum van Saidia vermoord na een ruzie over zijn prijzen met een jonge bestuurder.