Zoeken

Marokko: bekende crimineel geliquideerd

9 augustus 2019 - 09:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jonge crimineel is in Essabouni, in de regio van Meknes, het slachtoffer geworden van een afrekening na een ruzie met drie broers.

Twee van de drie verdachten werden gearresteerd. De derde broer is nog op de vlucht en wordt volgens ALM actief gezocht.

Het slachtoffer en de drie broers hadden ruzie. Deze liep uit de hand toen één van de broers naar en mes greep en het slachtoffer neerstak.

Volgens het blad overleed de jongeman kort na de aanval aan zijn verwondingen. Hij was een bekende van de politie en de justitie en was net uit de gevangenis vrijgekomen.

Lees meer

Arrestaties nadat agent met mes wordt aangevallen in Tetouan

Twee broers worden ervan verdacht een agent met een mes te hebben aangevallen na een mislukte overval in het noord-Marokkaanse Tetouan.

Marokkaan cel in voor delen intieme video’s ex vriendin

Een jongeman is door de politie in het Marokkaanse Marrakech gearresteerd voor chantage en bedreigingen. Het slachtoffer is een jonge vrouw met wie hij een liefdesrelatie had.

Marokko: man vermoordt tijdens poging om ruzie te sussen

Een 26-jarige jongeman moest in het Marokkaanse Azemmour zijn poging om een ruzie te sussen met zijn leven bekopen. Twee tweelingbroers werden gearresteerd.

Marokko: criminelen vragen 1 miljoen losgeld in Meknes

De politie heeft dinsdagavond in Meknes drie verdachten gearresteerd voor ontvoering en gijzeling met een aanvraag tot losgeld.

Marokko: arrestatie voor moord op vrouw met schaar

De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team