Koeweitse groep investeert 1,9 miljard in Casablanca
Alargan International Real Estate Company gaat 1,9 miljard dirham investeren in een vastgoedproject in Marokko.
10 mei 2018 - 17:00 - Economie
Marokko zal 2 miljard dirham moeten vrijmaken om de aanbevelingen van de Rechtvaardigheid en Verzoeningscomissie (IER) te realiseren.
De commissie werd in 2004 door Koning Mohammed VI opgericht om de "Jaren van lood" onder het bewind van wijlen Koning Hassan II te onderzoeken.
Volgens staatsminister Mustapha Ramid van Mensenrechten werden 1334 begunstigden van sociale inclusie geregistreerd en worden nog tientallen dossiers onderzocht.
Ramid verklaarde ook dat 354 gevallen waren geregulariseerd op de 567 dossiers die door de commissie waren ontvangen. 8306 sociale zekerheidskaarten werden tevens toegekend aan slachtoffers en hun familieleden.
Een bedrag zal binnenkort ook worden toegekend aan regio’s waar veel willekeurige opsluitingen en ontvoeringen plaatsvonden onder het bewind van wijlen Koning Hassan II.
Lees meer
Alargan International Real Estate Company gaat 1,9 miljard dirham investeren in een vastgoedproject in Marokko.
Ondanks een stijging van het handelstekort van 11,2% tot 30,5 miljard dirham, wordt sinds het begin van het jaar een sterke stijging van de export in sommige sectoren in Marokko...
Premier Saadeddine El Othmani heeft de aanleg van een nieuw wegennetwerk in de zuidelijke provincies van Marokko aangekondigd.
Marokko heeft vorig jaar miljarden uitgegeven aan wapens. Het koninkrijk blijft echter ver achter buurland Algerije.
Marokko gaat tegen 2021 ruim 28 miljard dirham investeren in zijn wegennet. Dat bericht de minister van Uitrusting en Vervoer.