Zoeken

Marokko: man die geketend door de politie werd meegenomen veroordeeld

7 september 2019 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De man die begin vorige maand in Safi met een keten om zijn nek door de politie was meegenomen, is tot vier maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het beledigen van de politie.

Beelden van de arrestatie van de geketende man waren massaal op sociale media gedeeld en hadden voor veel verontwaardiging gezorgd in Marokko maar ook in het buitenland.

Kech24 bericht dat de fruit- en groenteverkoper in werkelijkheid geweigerd had om mee te werken toen de autoriteiten de openbare ruimte kwamen vrijmaken. Hij protesteerde samen met andere straatventers door zichzelf te ketenen.

Volgens de officiële versie verzette de man zich hevig en weigerde met de agenten mee te gaan toen die hem wilden arresteren. De kaïd zou toen geen andere optie hebben gehad dan hem zo mee te nemen.

Lees meer

Marokko: politie opent vuur in Meknes

De politie heeft in het Marokkaanse Meknes het vuur geopend om een gezochte crimineel te overmeesteren.

Marokko: corrupte burgemeester 8 jaar cel in

De PJD-partij aan de macht in Marokko wordt opnieuw opgeschud door een corruptieschandaal. Een verantwoordelijke van de islamitische partij is tot een jarenlange gevangenisstraf...

Marokko: politie schiet gevaarlijke verdachte neer

Een inspecteur van de nationale politie heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te arresteren.

Spanje: drugssmokkelaars uit Marokko redden in het water gevallen agenten (video)

Meerdere agenten van de Guardia civil danken hun leven aan vier smokkelaars die vanuit Marokko met een motorboot drugs naar Spanje wilden smokkelen.

Marokko: 20 jaar cel voor moordpoging op politieagent

Het hof van beroep in El Jadida heeft een verdachte tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een moordpoging op een politieagent.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team