Marokko: verkrachter beloofde huwelijk aan vrouwen
Een 54-jarige verdachte is eerder deze week in Douar Ras Al Ain op een veertigtal kilometers van Marrakech gearresteerd op verdenking van verkrachting, bedreigingen en diefstal.
24 september 2019 - 17:20 - Marokko
Een man die zeker veertig vrouwen in het Marrokkaanse Marrakech zou hebben aangevallen en mishandeld, is door de politie gearresteerd.
De verdachte is rond de 20 jaar en werd vorige week dinsdag door de politie gearresteerd. Hij was vooral actief in Al Menara en viel de meeste van zijn slachtoffers aan met messen om hen te beroven.
Volgens Al Massae werd de verdachte naar het politiekantoor meegenomen en reeds door twintig van zijn slachtoffers herkend. De jongeman werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Sinds begin dit jaar werden 420.348 mensen in Marokko gearresteerd voor diverse misdrijven. Dat is 8,23 procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar, aldus Mohamed Dkhissi, directeur van de gerechtelijke politie, tijdens een persconferentie op donderdag 19 september.
Lees meer
Een 54-jarige verdachte is eerder deze week in Douar Ras Al Ain op een veertigtal kilometers van Marrakech gearresteerd op verdenking van verkrachting, bedreigingen en diefstal.
Agenten van de motorbrigade van Agadir hebben een 27-jarige verdachte gearresteerd op verdenking van het bedreigen en beroven van joggers.
Elf verdachten, waaronder acht vrouwen, zijn door de politie in Fez en Meknes gearresteerd voor sextortion, seksueel geweld en diefstal met geweld.
Een politiepatrouille heeft begin deze week in het Marokkaanse Fkih Bensalah de ontvoering van twee jonge vrouwen kunnen voorkomen.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes twee verdachten gearresteerd voor geweldsdelicten met messen. De twee criminelen worden als "extreem gevaarlijk" beschouwd.