Marokko: 8 vrouwen opgepakt voor sextortion
Elf verdachten, waaronder acht vrouwen, zijn door de politie in Fez en Meknes gearresteerd voor sextortion, seksueel geweld en diefstal met geweld.
- Marokko
Een man die zeker veertig vrouwen in het Marrokkaanse Marrakech zou hebben aangevallen en mishandeld, is door de politie gearresteerd.
De verdachte is rond de 20 jaar en werd vorige week dinsdag door de politie gearresteerd. Hij was vooral actief in Al Menara en viel de meeste van zijn slachtoffers aan met messen om hen te beroven.
Volgens Al Massae werd de verdachte naar het politiekantoor meegenomen en reeds door twintig van zijn slachtoffers herkend. De jongeman werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Sinds begin dit jaar werden 420.348 mensen in Marokko gearresteerd voor diverse misdrijven. Dat is 8,23 procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar, aldus Mohamed Dkhissi, directeur van de gerechtelijke politie, tijdens een persconferentie op donderdag 19 september.
Lees meer
Elf verdachten, waaronder acht vrouwen, zijn door de politie in Fez en Meknes gearresteerd voor sextortion, seksueel geweld en diefstal met geweld.
De politie heeft zaterdag in Benguerir een verdachte gearresteerd voor mishandeling, het gebruik van messen, gijzeling en bedreigingen.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes twee verdachten gearresteerd voor geweldsdelicten met messen. De twee criminelen worden als "extreem gevaarlijk" beschouwd.
Twee Tunesische vrouwen van 24 en 27 jaar zijn op vrijdag 8 november door de politie gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
Een man is afgelopen zaterdag door de koninklijke gendarmerie gearresteerd voor de ontvoering van zeker achttien tienermeisjes in verschillende steden in Marokko.