18 september 2019 - 17:30 - Marokko
Het dodental van het busongeluk in Errachidia blijft stijgen. Zondag werd het lichaam van een baby die sinds het ongeval vermist was, teruggevonden.
Met deze nieuwe vondst stijgt het aantal dodelijke slachtoffers naar 29. Het lichaam van de baby werd bij de dam Hassan Dakhil geborgen door de reddingsteams.
Tien dagen na het ongeval waarbij een bus met passagiers op een overstroomde brug door het water werd meegesleurd, wordt de zoektocht naar vermiste passagiers voortgezet. Teams van de Marokkaanse marine helpen mee.
Dertig mensen, inclusief de roekeloze bestuurder van de bus, overleefden het ongeval. In de bus zaten teveel passagiers, waardoor het aantal slachtoffers en vermisten niet bekend is. De chauffeur besloot ondanks het water de brug op te rijden.
Lees meer
De chauffeur van de bus die door het water werd meegesleurd op een brug in Errachidia, heeft zichzelf bij de politie aangegeven.
Het lichaam van een pasgeboren baby werd dinsdag op een stortplaats in het Marokkaanse Tanger gevonden.
Koning Mohammed VI heeft twee ministers, de commandant van de Koninklijke Gendarmerie Mohamed Haramou en meerdere andere verantwoordelijken naar Errachidia gestuurd als gevolg...
Het levenloos lichaam van een pasgeboren baby werd zondag in de tuinen van de Grote moskee van Inezgane gevonden.
Bij een busongeluk in Errachidia zijn 17 passagiers omgekomen en raakten een twintigtal anderen gewond. De bus werd tijdens overstromingen door het water meegesleurd.
Het lichaam van een man die vermist was sinds de overstromingen van woensdag 28 augustus in de regio van Taroudant, is maandag teruggevonden.
Het zuid-Marokkaanse Sidi Ifni is afgelopen vrijdag door een drama opgeschrikt. Een vrouw en haar baby raakten bedolven onder het puin na de instorting van een muur.
Het lichaam van een tiener die sinds zaterdag vermist werd, is op een strand in Martil bij Tetouan in het noorden van Marokko teruggevonden.
Het lichaam van een Marokkaanse migrant is eerder deze week door de hulpdiensten uit het water gehaald bij een strand in Casablanca.
Het lichaam van een onbekende man is afgelopen zaterdag in Ouled Sghir in de provincie Settat gevonden. De lokale bevolking is in shock.