16 september 2023 - 22:00 - Marokko
Het Hof van Beroep in Tanger heeft afgelopen dinsdag uitspraak gedaan in een strafzaak die de stad diep heeft geraakt.
Een man die terechtstond voor de moord op zijn echtgenote, die hij in mei in een bos aan de rand van Tanger had begraven, is veroordeeld tot een levenslange gevangenisstraf, meldt Al Akhbar.
Lees ook: Vermoeden van ontrouw via WhatsApp leidt tot moord in Marokko
Tijdens zijn proces bekende de man zijn daad, waarbij hij aangaf dat de moord voortvloeide uit een ruzie over geld. Hij betoogde dat zijn vrouw het geld had gebruikt om een mobiele telefoon voor hun dochter te kopen, terwijl hij vocht tegen kanker.
Lees ook: Leerlinge pleegt zelfmoord om aan dwanghuwelijk te ontsnappen in Marokko
De zaak begon met de verontrustende verdwijning van het slachtoffer, een vrouw van in de vijftig, wat leidde tot meerdere klachten van haar familie. Onderzoekers hadden hun verdenkingen al snel op de echtgenoot gericht. Uiteindelijk bekende hij zijn daad tijdens verhoren en leidde hij de politie naar de plek waar hij zijn vrouw had begraven.
Sofyan Amrabat: mooi bod uit Saoedi-Arabië?
Pensioen in Marokko: fiscale voordelen voor Marokkaanse diaspora
Al Hoceima uitzondering in inflatiedaling: prijzen omhoog
Marokkaanse diaspora opgelet: criminaliteit op Spaanse snelwegen!
Wat is er aan de hand op de snelweg Fez-Taza?
Marokkaanse diaspora: einde huwelijks- en erfenisobstakels
Wat is er aan de hand op de snelweg Fez-Taza?
Marokkaanse diaspora: einde huwelijks- en erfenisobstakels
Marokkaanse broers zoeken wanhopig naar verdwenen schat van vader
Marokko, Dubai, Frankrijk: Abdelkader "Bibi" Bouguettaia eindelijk gepakt
Marokkaanse vrouwen dupe bij scheiding
Drama met elektrische step in Tanger
Minister Laftit neemt afscheid van overleden zus in Tetouan
Wapenarsenaal uit Europa onderschept in haven Nador