Zoeken

Marokko leent 200 miljoen om natuurrampen te bestrijden

24 april 2016 - 11:51 - Economie

Geschreven door Laila A.

Marokko heeft 200 miljoen dollar bij de Wereldbank geleend om een noodplan in geval van natuurrampen te ontwikkelen.

De Wereldbank stelt in een verklaring dat Marokko, net als de rest van de wereld, wordt bedreigd door het snel toenemend aantal natuurrampen.

Met het geld zal Marokko als gevolg een fonds oprichten om « investeringen in projecten aan te moedigen » die het land zullen helpen om « natuurrampen te vermijden of de gevolgen ervan beter te beheren ».

Lees meer

Marokko leent 125 miljoen dollar voor zonnecomplex Noord-Midelt

Marokko heeft bij de Wereldbank 125 miljoen dollar geleend voor de bouw van de zonnecentrale Noor-Midelt. Dat bevestigt de Wereldbank in een verklaring.

Japan leent 132 miljoen dollar aan Marokko voor landbouw

Japan heeft een nieuwe lening van 132 miljoen dollar aan het Marokkaans Groenplan voor de modernisering van de landbouwsector toegekend.

Abu Dhabi leent Marokko 40 miljoen dollar voor HSL

Het Abu Dhabi Fonds voor Ontwikkeling (ADFD) heeft een additionele lening van 40 miljoen dollar aan Marokko verstrekt voor de hogesnelheidslijn tussen Tanger en Casablanca.

Marokko leent bijna miljard dirham voor watersector

De Afrikaanse Ontwikkelingsbank heeft eind deze week een lening van 974 miljoen dirham aan Marokko toegekend voor de ontwikkeling van de watersector.

Marokko leent 200 miljoen euro voor landbouwsector

Marokko heeft een lening van 200 miljoen euro aangegaan bij de Wereldbank. Het geld is bestemd voor de landbouwsector.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team