African Championship of Nations 2016: Marokko speelt gelijk tegen Gabon
De Atlas Leeuwen hebben zaterdagavond hun eerste wedstrijd van de African Championship of Nations 2016 met 0-0 gelijkgespeeld tegen Gabon in het Amahoro stadion in Kigali.
14 juli 2013 - 15:10 - Sport
Marokko en Tunesië hebben zaterdagavond in Tanger gelijkspel 0-0 gespeeld, waardoor Marokko naar de African Championship of Nations 2014 mag.
De Atlas Leeuwen hebben zich door gelijkspel te spelen tegen Tunesië, geplaatst voor de 3e editie van de CHAN in Zuid Afrika (11 januari - 1 februari 2014).
Vorige week had Marokko tijdens de heenwedstrijd Tunesië met 1-0 verslagen, op een doel van Abdesamad Lambraki.
Marokko was afwezig van de twee eerste edities van de African Championship of Nations, Afrika cup voor lokale spelers.
Enkel spelers die voor de Marokkaanse competitie uitkomen, mogen aan het tornooi deelnemen.
Lees meer
De Atlas Leeuwen hebben zaterdagavond hun eerste wedstrijd van de African Championship of Nations 2016 met 0-0 gelijkgespeeld tegen Gabon in het Amahoro stadion in Kigali.
Bondscoach Rachid Taoussi heeft aan de Marokkaanse voetbalbond gevraagd een oefenduel te voorzien tegen Algerije op 5 maart.
Marokko heeft Tunesië zaterdagavond in de Tunesische stad Sousse, met 1-0 verslagen in de kwalificatie voor de African Championship of Nations 2014.
De Afrikaanse voetbalbond heeft de groepen voor het CHAN-2016 in Rwanda bekendgemaakt. Marokko zit in groep A samen met gastland Rwanda, Gabon en Ivoorkust.
De Marokkaanse voetbalbond heeft donderdag de definitieve selectie voor de African Championship of Nations bekendgemaakt.