Marokko: man vermoordt 8-jarig zoontje minnares
Een verdachte die een buitenechtelijke relatie had in Tan-Tan, is zondag door de politie gearresteerd na de zoon van zijn minnares ernstig te hebben mishandeld.
30 mei 2020 - 18:20 - Marokko
Een 47-jarige man is afgelopen woensdag in Casablanca door de politie gearresteerd voor de gijzeling en marteling van zijn eigen zoon.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de verdachte op heterdaad betrapt door een team van de politie toen hij zijn 15-jarige zoon in hun huis mishandelde.
De tiener was geketend en werd met brandbare producten gemarteld en met een stok mishandeld. Het lichaam van de jongen vertoonde blauwe plekken en brandwonden.
De jongen werd naar het Ibn Rushd ziekenhuis gebracht. In de woning werd genoeg materiaal gevonden om de slechte behandelingen te bewijzen. De vader werd in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
Een verdachte die een buitenechtelijke relatie had in Tan-Tan, is zondag door de politie gearresteerd na de zoon van zijn minnares ernstig te hebben mishandeld.
Een man heeft afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Khenifra zijn eigen vader om het leven gebracht.
Een man is afgelopen donderdag door de rechtbank van eerste aanleg in El Jadida tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het zwaar mishandelen van zijn eigen zoon.
Een 40-jarige kuisvrouw is dinsdag in Tanger gearresteerd voor de dood van haar 87-jarige werkgeefster. De verdachte werd aangeklaagd voor doodslag.
Een vrouw wordt er in het Marokkaanse Khenifra van verdacht de 8-jarige zoon van haar man zwaar te hebben mishandeld en met vuur te hebben gemarteld.