Woedende Younes Belhanda scheldt publiek uit
Younes Belhanda heeft zich van zijn slechtste kant laten zien tijdens een wedstrijd van zijn club Galatassaray tegen Real Madrid.
16 oktober 2019 - 15:30 - Sport
Een video van een coach in een kickboksschool in Marokko die een leerlinge maar blijft slaan in het gezicht en op het hoofd, zorgt al dagen voor ophef in het koninkrijk.
De beelden werden massaal op sociale media gedeeld. Badr Hari deelde het filmpje ook en reageerde geschokt op het gedrag van de coach.
"Ik ben geschokt door deze video waarin een onwetende man een jong meisje aanvalt. Dit is geen sport meer. Zoiets zou niet mogen gebeuren, het is mijn plicht om op deze situatie te reageren.", verklaarde de Marokkaanse kampioen op Facebook.
De Marokkaanse kickboksbond heeft ook op de beelden gereageerd. Abdelkrim Hilali, voorzitter van de bond, heeft een brief gestuurd naar de voorzitters van de regionale liga’s waarin hij hen vraagt om de coach te identificeren en stappen tegen hem te ondernemen.
Lees meer
Younes Belhanda heeft zich van zijn slechtste kant laten zien tijdens een wedstrijd van zijn club Galatassaray tegen Real Madrid.
Djamel Belmadi, coach van het lokaal Algerijns elftal, vertelde dinsdag tijdens een persconferentie dat hij schaamte had gevoeld tijdens de wedstrijd tegen Marokko.
Badr Hari en Rico Verhoeven stonden donderdag tegenover elkaar tijdens een persconferentie in Utrecht. De twee kickboksers vechten op 21 december dit jaar tegen elkaar.
Badr Hari heeft op sociale media het einde aangekondigd van zijn samenwerking met zijn coach, Mike Passenier. Wat tot dit besluit leidde zegt de kickbokskampioen niet.
Anouar Boukharsa, de Marokkaanse Taekwondo kampioen die enkele weken geleden met andere migranten in een bootje naar Spanje vertrok en zijn medaille in zee gooide, zal vanaf nu...