Marokkaanse gelyncht na seks tijdens Ramadan (video)
Een jonge vrouw is in Marokko door een groep mannen aangevallen en mishandeld omdat ze overdag een seksuele relatie zou hebben gehad terwijl het Ramadan is.
- Marokko
De procureur des konings heeft een onderzoek bevolen naar de mishandeling van een jonge vrouw door een bende gemaskerde mannen in de regio van Safi.
In een verklaring van de procureur leest men dat een onderzoek werd bevolen na de publicatie van een video van de aanval. De politie is actief op zoek naar de daders.
In het filmpje dat massaal op social media werd gedeeld, ziet men hoe een jonge studente met een bebloed gezicht in een minibusje omringd door gemaskerde mannen met stokken zit en smeekt om met rust gelaten te worden.
Het groepje beschuldigde haar ervan overdag tijdens de Ramadan seks te hebben gehad met de bestuurder van het minibusje. Ook hij werd mishandeld.
Lees meer
Een jonge vrouw is in Marokko door een groep mannen aangevallen en mishandeld omdat ze overdag een seksuele relatie zou hebben gehad terwijl het Ramadan is.
De belagers van een studente en de chauffeur van een minibusje in de regio van Safi hebben zichzelf bij de politie gemeld nadat twee van hen werden gearresteerd.
De koninklijke gendarmerie heeft woensdag in Temara twee oplichters gearresteerd na de publicatie van een filmpje op social media.
Een docent uit Martil die enkele dagen geleden via Facebook had opgeroepen tot de steniging van het koppel dat in Safi werd mishandeld, is door de politie gehoord.
De procureur des konings bij het hof van beroep in Safi heeft de voorlopige inhechtenisneming bevolen van dertien verdachten voor de mishandeling van een jonge vrouw en een...