Marokko: Europese toeristen met mes aangevallen
Twee Franse toeristen zijn dinsdag door een mentaal zwakke man met een mes aangevallen in het Marokkaanse Tata.
22 augustus 2019 - 14:00 - Marokko
Twee Italiaanse vrouwen die op vakantie waren in Marokko zijn afgelopen zondag door onbekenden op de zeedijk van Casablanca aangevallen en beroofd.
De twee toeristen werden met een mes bedreigd en moesten gedwongen hun handtassen aan de daders overhandigen.
Kech24 bericht dat de vrouwen aangifte deden bij de politie en dat de twee daders werden geïdentificeerd en gearresteerd.
De verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. De auto waarmee ze de roofovervallen pleegden werd in beslag genomen.
Lees meer
Twee Franse toeristen zijn dinsdag door een mentaal zwakke man met een mes aangevallen in het Marokkaanse Tata.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes twee verdachten gearresteerd voor geweldsdelicten met messen. De twee criminelen worden als "extreem gevaarlijk" beschouwd.
Twee onbekenden hebben afgelopen vrijdag de kaïd van het tweede arrondissement van Chefchaouen in het noorden van Marokko aangevallen.
Twee broers worden ervan verdacht een agent met een mes te hebben aangevallen na een mislukte overval in het noord-Marokkaanse Tetouan.
Agenten van de motorbrigade van Agadir hebben een 27-jarige verdachte gearresteerd op verdenking van het bedreigen en beroven van joggers.