27 december 2019 - 12:53 - Marokko
Firdaous El Youssoufi, make-up artist in Casablanca, is maandag het slachtoffer geworden van intimidatie en verbaal geweld op de weg.
De jonge vrouw filmde zelf het incident dat op een grote laan in Casablanca plaatsvond en deelde de beelden op sociale media.
Firdaous vertelde aan Kifach dat twee mannen met hun auto haar auto in het midden van de weg blokkeerden. De twee stapten vervolgens uit en probeerden haar deur open te krijgen alvorens haar auto met bier te besproeien en haar uit te schelden.
Na doodsangsten te hebben doorgestaan wist Firdaous El Youssoufi weg te vluchten. Ze reed onmiddellijk naar een politiekantoor om aangifte te doen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd één van de twee verdachten woensdagavond gearresteerd en in bewaring gesteld. Zijn kompaan wordt nog gezocht.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht