30 april 2019 - 19:45 - Marokko
Een imam is maandag terwijl hij het ochtendgebed leidde in zijn moskee Tanger, door een moskeeganger neergestoken.
Volgens Alyaoum24 is het slachtoffer de imam van een moskee in de wijk Benkirane. De dader is een man die de moskee voor het eerst bezocht.
Een andere moskeeganger die aan het bidden was greep in en kon de dader overmeesteren. Hij werd vervolgens door andere getuigen geholpen. De imam liep bij de aanval een ernstige verwonding aan het gezicht op.
De verdachte werd aan de politie overgeleverd. Hij was afgelopen vrijdag voor het eerst in de moskee tijdens het Isha-gebed gezien. De politie vermoedt dat hij met voorbedachte rade handelde.
Eind maart was in Agadir ook een imam met een mes aangevallen. Het slachtoffer was toen aan zijn verwondingen overleden. Onderzoek toonde aan dat de dader ernstige psychische problemen had.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?