30 april 2019 - 19:45 - Marokko
Een imam is maandag terwijl hij het ochtendgebed leidde in zijn moskee Tanger, door een moskeeganger neergestoken.
Volgens Alyaoum24 is het slachtoffer de imam van een moskee in de wijk Benkirane. De dader is een man die de moskee voor het eerst bezocht.
Een andere moskeeganger die aan het bidden was greep in en kon de dader overmeesteren. Hij werd vervolgens door andere getuigen geholpen. De imam liep bij de aanval een ernstige verwonding aan het gezicht op.
De verdachte werd aan de politie overgeleverd. Hij was afgelopen vrijdag voor het eerst in de moskee tijdens het Isha-gebed gezien. De politie vermoedt dat hij met voorbedachte rade handelde.
Eind maart was in Agadir ook een imam met een mes aangevallen. Het slachtoffer was toen aan zijn verwondingen overleden. Onderzoek toonde aan dat de dader ernstige psychische problemen had.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht