28 oktober 2020 - 13:40 - Marokko
Een bewaker van de Tiflet gevangenis in regio Rabat is vermoord door een gevangene die vorige maand is opgepakt bij de ontmanteling van een terroristische cel.
De verdachte die de bijnaam ’monster’ heeft, is een voormalig visverkoper uit Temara. Vorige maand werd de man opgepakt door de Marokkaanse inlichtingendienst DGST onder leiding van de hoogste baas Abdellatif Hammouchi. Op 10 september werd toen een terroristencel ontmanteld.
Volgens een verklaring van de procureur-generaal aan het hof van beroep van Rabat had de terrorist de gevangenisbewaker in zijn cel opgesloten.
Het slachtoffer werd gemarteld en mishandeld en stierf aan zijn verwondingen in het ziekenhuis. Drie andere medewerkers raakten ernstig gewond. Er komt een politieonderzoek naar het incident.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)
Zomer van wanorde in Al Hoceima