Marokko verliest plaatsen in FIFA ranking na vroege uitschakeling op WK
Marokko heeft in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand augustus vijf plaatsen verloren.
21 september 2018 - 13:20 - Sport
Marokko doet het iets beter in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand september. Het koninkrijk is deze maand 45e en wint dus één plek in de lijst.
De Atlas Leeuwen zijn met 1425 punten 4e in Afrika na Tunesië (23e), Senegal (25e) en de Democratische Republiek Congo (40e).
België voert de wereldwijde ranking aan, gevolgd door Frankrijk, Brazilië, Kroatië en Uruguay.
Bondscoach Hervé Renard had bij zijn aankomst bij de Atlas Leeuwen beloofd de ranking van Marokko in de FIFA-lijst te verbeteren.
Lees meer
Marokko heeft in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand augustus vijf plaatsen verloren.
Het Marokkaans elftal heeft twee plaatsen gewonnen in de nieuwe ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA. De lijst werd donderdag vrijgegeven.
Marokko heeft één plaatsje gewonnen in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand juni.
De Atlas Leeuwen behouden deze maand hun 40e plaats in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko blijft goed presteren in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA met een winst van 7 plekken deze maand.