Marokko blijft het slecht doen op FIFA-ranglijst
De Atlas Leeuwen hebben opnieuw 4 plaatsen verloren op de FIFA-ranglijst van februari. Marokko is nu 80e wereldwijd.
- Sport
Marokko heeft deze maand zes plaatsen verloren op de wereldranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA. De Atlas Leeuwen zijn 88e wereldwijd.
Deze daling is het gevolg van de afwezigheid van Marokko op de Afrika Cup in Equatoriaal Guinee begin dit jaar.
In Afrika is Marokko 24e, ver na voetbalnaties Algerije, Ivoorkust, Ghana en Tunesië.
De wereldtop-5 blijft eveneens onveranderd met Duitsland op de eerste plaats, gevolgd door Argentinië, Colombia, België en Nederland.
Lees meer
De Atlas Leeuwen hebben opnieuw 4 plaatsen verloren op de FIFA-ranglijst van februari. Marokko is nu 80e wereldwijd.
Het Marokkaans elftal is gedaald naar de 82e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand januari.
Marokko staat 81e op de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA. Dat is zes plaatsen hoger dan op de vorige editie.
Het Marokkaans elftal heeft twee plaatsen gewonnen in de wereldranglijst van wereldvoetbalbond FIFA voor augustus.
Marokko heeft in september vijf plaatsen verloren op de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.