Marokko wint 17 plekken in FIFA-ranking
Het Marokkaans voetbalelftal is met 17 plaatsen gestegen in de nieuwe ranking van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand april.
11 januari 2015 - 12:32 - Sport
Het Marokkaans elftal is gedaald naar de 82e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand januari.
In de Arabische wereld bezet Marokko, met 393 punten, de 5e plaats na Algerije (18e), Tunesië (22e), Egypte (60e) en Libië (78e).
Op Afrikaans niveau is Marokko 23e plaats. Algerije, Tunesië en Ivoorkust vormen net zoals vorige maand de Afrikaanse top-3.
De wereldtop-5 blijft eveneens onveranderd met Duitsland op de eerste plaats, gevolgd door Argentinië, Colombia, België en Nederland.
Lees meer
Het Marokkaans voetbalelftal is met 17 plaatsen gestegen in de nieuwe ranking van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand april.
Het Marokkaans elftal is in januari in een plek gezakt in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA. Marokko staat nu op de 76e plaats.
Het Marokkaans elftal heeft twee plaatsen gewonnen in de wereldranglijst van wereldvoetbalbond FIFA voor augustus.
Marokko heeft vier plaatsen gewonnen op de nieuwe FIFA-ranglijst. De Wereldvoetbalbond maakte de ranking donderdag bekend.
Marokko staat 81e op de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA. Dat is zes plaatsen hoger dan op de vorige editie.