Zoeken

Marokko: Fatima Zahra, kind van de maan, vertelt (video)

22 februari 2018 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Fatima Zahra Ghazaoui is een kind van de maand. Het meisje heeft Xeroderma pigmentosum, een huidaandoening waardoor ze zonlicht niet verdraagt.

Het meisje ontmoete Lesiteinfo en vertelde over haar ziekte en de moeilijkheden die ze ervaart. Er bestaat geen behandeling om haar te verzorgen.

In onderstaand filmpje vertelt Fatima Zahra hoe de ziekte begon en over haar dagelijkse strijd om te overleven. Ze hekelt de manier waarop ze door de gemeenschap wordt verworpen en de vele negatieve reacties tegen kinderen van de maan. Video!

Lees meer

Marokko: van overspel beschuldigde gemeentevoorzitster getuigt (video)

Ikram Bouabid werd vorige maand voor overspel gearresteerd. Ze werd ervan verdacht een relatie te hebben met de gemeentevoorzitter van Fdalate bij Mohammedia.

Marokko: Khadija, 6 jaar, slachtoffer pedofiel (video)

Khadija, pas 6 jaar, werd in het dorpje Oulad Majdoub bij Kenitra door de eigenaar van een winkeltje nabij haar huis misbruikt.

Marokko: vader meisje gefilmde aanranding getuigt in tranen (video)

De vader van het meisje dat in het filmpje van een seksuele agressie in Benguerir verschijnt, heeft in tranen over de aanranding van zijn dochter gesproken.

Schietpartij Marrakech: vriendin vermoordde student getuigt

De jonge vrouw die tijdens de schietpartij in het café La Crème in Marrakech ernstig gewond raakte stond enkele dagen geleden de media te woord.

Fatima Zahra Laaroussi zingt voor Atlas Leeuwen (video)

Fatima Zahra Laaroussi heeft net zoals veel Marokkaanse celebrities een liedje uitgebracht om de Atlas Leeuwen te steunen tijdens het WK in Rusland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team