Lalla Salma is terug en bezoekt kankercentrum
Lalla Salma is na anderhalf jaar terug op het publiek toneel verschenen. De Marokkaanse prinses bezocht maandag een kankercentrum in Beni Mellal.
18 april 2019 - 18:00 - Marokko
Grote farmaceutische bedrijven zouden een netwerk van dokters en laboratoria betalen om de namen en persoonlijke gegevens te verkrijgen van Marokkanen die aan hepatitis of kanker lijden.
Het ministerie van Gezondheid heeft in samenwerking met de politie een onderzoek gestart naar het netwerk. Tientalen dokters en laboratoria worden ervan verdacht het beroepsgeheim te schenden door gegevens van patiënten te verkopen.
Assabah bericht dat de gegevens van een patiënt voor gemiddeld 200 tot 300 dirham worden verkocht. Met deze gegevens contacteren farmagroepen de patiënten om hen hun producten aan te bieden.
Door de vele klachten van Marokkaanse patiënten en hun families, die telefonisch worden lastig gevallen door farmaceutische bedrijven, besloten meerdere consumentenorganisaties aangifte te doen bij het ministerie van Gezondheid.
Lees meer
Lalla Salma is na anderhalf jaar terug op het publiek toneel verschenen. De Marokkaanse prinses bezocht maandag een kankercentrum in Beni Mellal.
Facebook heeft aan meerdere Marokkaanse en internationale bedrijven de gegevens van zijn gebruikers verkocht, ook die van Marokkanen.
Hackers hebben de gegevens van meerdere Marokkaanse en buitenlandse beroemdheden en instellingen gehackt. Allen hebben een politieke rol in het Midden-Oosten. De hackers laten...
Khadija El Qorti is een uitzonderlijke vrouw die haar leven wijdt aan vrouwen met kanker in Marokko.
Meerdere verantwoordelijken van Facebook bezochten onlangs Marokko waar ze ontmoetingen hadden met de voorzitter van het agentschap voor de bescherming van persoonsgegevens CNDP.