Spanjaard in Marokko opgepakt voor drugssmokkel
De Marokkaanse koninklijke marine heeft voor de kust van Ksar Sghir in het noorden van Marokko, twee drugssmokkelaars gearresteerd.
29 juli 2020 - 20:40 - Marokko
Een patrouille van de Marokkaanse koninklijke marine heeft eerder deze week een drugssmokkel tegengehouden in de Middellandse zee.
De patrouille zette de achtervolging in met een go-fast boot volgeladen met drugs. De inzittenden gooiden de drugs overboord tijdens hun vlucht.
Persagentschap MAP vernam van militaire bronnen dat veertien balen en 22 vaten met hasj uit het water waren gehaald.
De lading woog ruim één ton en werd op 15 kilometer voor de kust van Marokko onderschept. De smokkelaars wisten te ontsnappen. De in beslag genomen drug werd aan de koninklijke gendarmerie overgedragen voor vernietiging.
Lees meer
De Marokkaanse koninklijke marine heeft voor de kust van Ksar Sghir in het noorden van Marokko, twee drugssmokkelaars gearresteerd.
Een patrouille van de koninklijke Marokkaanse marine heeft een drugssmokkel in de Atlantische oceaan kunnen tegenhouden.
Een antidrugsactie van de Marokkaanse koninklijke marine heeft tot de inbeslagneming van een zeilboot, twee jetski’s en een go-fast geleid.
Agenten van de Guardia civil in Sebta hebben een 30-jarige Marokkaan gearresteerd die met zijn jetski drugs vanuit Marokko naar de enclave had gesmokkeld.
De Marokkaanse marine heeft dinsdag voor de kust van Nador, in het noorden van Marokko, een smokkel verijdeld van bijna vijf ton cannabis.