Marokko: vrachtwagen schept voetgangers, vier doden
In het Marokkaanse Azilal zijn zaterdag vier mensen omgekomen bij een zwaar verkeersongeval met een vrachtwagen.
- Marokko
Bij een vreselijk ongeval tussen twee vrachtwagens in de buurt van Marrakech zijn afgelopen woensdag vier doden en twee gewonden gevallen.
Het ongeval gebeurde door een fout van een van de bestuurders op de weg tussen Tamesloht en Tahnaout.
Aljarida24 bericht dat de bestuurder van de vrachtwagen met vee te snel reed en de controle verloor over zijn voertuig. De twee vrachtwagens botsten als gevolg frontaal op elkaar.
Twee mensen overleefden het ongeval en werden in een kritieke toestand naar het Ibn Tofail ziekenhuis in Marrakech gebracht. De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
In het Marokkaanse Azilal zijn zaterdag vier mensen omgekomen bij een zwaar verkeersongeval met een vrachtwagen.
Bij een zwaar ongeval tussen een tankwagen en een goederenvrachtwagen zijn zaterdag op de weg tussen Marrakech en El Jadida één dode en drie gewonden gevallen.
Zeven mensen zijn woensdagochtend bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Guelmim in het zuiden van Marokko om het leven gekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Skoura en Amassine in de regio van Ouarzazate zijn vrijdagavond twee doden en vier gewonden gevallen.
Een buschauffeur van Alsa heeft eerder deze week de controle verloren over zijn voertuig in de stad Marrakech. Meerdere mensen raakten zwaar gewond.