3 juni 2019 - 14:40 - Marokko
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Settat zijn zondagnamiddag vier doden een meerdere gewonden gevallen.
Het ongeval gebeurde toen een auto en een vrachtwagen frontaal op elkaar botsten op de weg tussen Settat en El Brouj.
Volgens Aljarida24 is het ongeval te wijten aan de onoplettendheid van de vrachtwagenchauffeur, die bovendien veel te snel reed.
Twee slachtoffers waren op slag dood. Twee andere personen bezweken kort na het ongeval aan hun verwondingen. De gewonden werden naar het Hassan II ziekenhuis in Settat gebracht.
De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek gestart naar de oorzaak van het ongeval.
Ondanks de inspanningen van de regering en de bewustmakingscampagnes en strenge straffen, blijven Marokkaanse wegen erg gevaarlijk. Enkel in de week van 20 tot 26 mei dit jaar vielen 25 doden en ruim 2000 gewonden bij verkeersongevallen in stedelijk gebied.
Vrouw in Al Hoceima veroordeeld voor uitbuiting kinderen
Vrouw liegt over groepsverkrachting, Marokkaan onterecht opgepakt in Spanje
Doorbraak in Amsterdamse liquidatiezaak Appie Belhadj
Cannabisboeren Taounate: "Al jaar geen geld gezien"
Crimineel doet zich voor als vrouw en steelt baby in Tanger
Gebrek aan vluchten frustreert reizigers in Nador
Vrouw in Al Hoceima veroordeeld voor uitbuiting kinderen
Cannabisboeren Taounate: "Al jaar geen geld gezien"
Crimineel doet zich voor als vrouw en steelt baby in Tanger
Gebrek aan vluchten frustreert reizigers in Nador
ADM verdedigt prijsverhoging snelwegpas in Marokko
Waar zijn Marokkaanse ministers op vakantie?
Huis verkopen in Marokko: dit moet je weten
Lily King stierf in Marokkaans restaurant, moeder deelt verhaal