20 mei 2025 - 22:10 - Cultuur
Spannende geruchten voor Marokkaanse en Marvel-fans: de volgende Spiderman-film, mogelijk getiteld ’Spider-Man: Brand New Day’, zou deels in Marokko kunnen worden opgenomen. Deze informatie, afkomstig van een bekende Marvel-insider, wakkert de speculatie aan over een exotisch tintje aan het vierde deel van de populaire superheldensaga.
De speculaties werden aangewakkerd door een bericht op X van de doorgaans goedgeïnformeerde influencer Daniel Ritchman, ook bekend als Daniel RPK, die vaker met scoops over het Marvel-universum komt. Volgens hem zou Marokko een van de opnamelocaties kunnen zijn voor het vierde deel in de Spiderman-reeks. De filmopnames zelf staan gepland om deze zomer van 2025 in Londen van start te gaan.
Lees ook: Villa James Bond in Marokko staat te koop (foto’s)
De regie van de nieuwe langspeelfilm over de spinnenman is in handen van Destin Daniel Cretton en belooft een ’nieuwe start’ voor de held en zijn omgeving. Tom Holland kruipt opnieuw in de huid van Spiderman, vergezeld door Zendaya en Sadie Sink. "De volgende Spiderman zal een Peter Parker tonen die weer anoniem is geworden, in lijn met de finale van No Way Home, waarin Doctor Strange hem uit ieders geheugen liet verdwijnen om zijn fouten te herstellen en het multiversum te sluiten," aldus de influencer.
Lees ook: Marokko heeft zijn eerste superheldenfilm te pakken (video)
De release van ’Spider-Man: Brand New Day’ staat momenteel gepland voor 29 juli 2025. Filmfans zullen dus nog even geduld moeten hebben voordat ze het resultaat, al dan niet met Marokkaanse decors, op het grote scherm kunnen bewonderen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken