Marokkaan uit Europa met 130 kilo cannabis betrapt
Marokkaanse douaniers legden afgelopen donderdag de hand op ruim 130 kilo cannabis bij de grensovergang van Sebta in het noorden van Marokko.
2 november 2019 - 15:40 - Marokko
Een gezamenlijke controle van de douane en de politie hebben tot de ontdekking van 4,4 ton cannabis in een lading vis geleid in de haven Tanger Med.
De vrachtwagen waarin de drugs werd gevonden had een Marokkaans kentekennummer en moest dinsdag op boot naar Spanje vertrekken.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was drugs met veel zorg ingepakt en tussen dozen met verse vis bestemd voor Europa verborgen.
De bestuurder van de vrachtwagen werd gearresteerd en aan de politie in Tetouan overgedragen. Hij zal in de komende weken worden berecht voor internationale drugssmokkel. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Marokkaanse douaniers legden afgelopen donderdag de hand op ruim 130 kilo cannabis bij de grensovergang van Sebta in het noorden van Marokko.
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben afgelopen zondag een grote drugssmokkel vanaf de kust van Martil verijdeld.
De politie geeft zondag in het zuid-Marokkaanse Guelmim een grote drugsmokkel tegengehouden. Ruim drie ton cannabis werd in een vrachtwagen gevonden.
De Marokkaanse politie heeft maandag in samenwerking met de douane in Guerguerat in het zuiden van Marokko, zes ton cannabis onderschept.
Tijdens een antidrugsactie in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, werd 11 ton en 440 kilo drugs aangetroffen.