Zoeken

Marokko : buitenlanders met vals geld betrapt

- Marokko

Geschreven door Said A.

Drie Britten zijn door de politie in souk Lhad in Agadir gearresteerd nadat ze valse bankbriefjes hadden gebruikt om handelaars te betalen.

Souss24 bericht dat drie probeerden valse Britse bankbiljetten in omloop te brengen. Ze werden gearresteerd na een klacht van een handelaar.

Een huiszoeking bij de verdachten leidde tot de vondst van een grote hoeveelheid valse briefjes van 20 Pond.

De drie Britten werden in bewaring gesteld. De Britse autoriteiten werden op de hoogte gebracht van hun arrestatie. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokko : djinns en schattenjacht

Vijf schattenjagers zijn eind vorige week door de koninklijke gendarmerie op heterdaad betrapt in Driouch in het noorden van Marokko.

Egyptenaar in Tanger opgepakt voor handel in vals geld

De Marokkaanse politie heeft afgelopen donderdag in Tanger een Egyptische man gearresteerd voor het vervalsen en in omloop brengen van vals geld.

Marokko : Egyptenaar veroordeeld voor vervalsen bankbriefjes

De criminele kamer bij het hof van beroep in Tanger heeft een Egyptische man tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het vervalsen en in omloop brengen van valse...

Marokko : taxibestuurder en cocaïnedealer

Drie verdachten zijn afgelopen zondag in Agadir gearresteerd voor bezit en handel in cocaïne.

Record drugsvangst in Tanger, vijf arrestaties

Vijf verdachten zijn afgelopen vrijdag in Tanger gearresteerd voor internationale drugshandel. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team