Zoeken

Marokko boycot ministeriële bijeenkomst in Saoedi-Arabië

16 juni 2018 - 18:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Mohamed Laaraj, Marokkaanse minister van Cultuur, zal volgende week niet aanwezig zijn op een ministeriële bijeenkomst in Djedda, in Saoedi-Arabië, vanwege een "agenda probleem".

De meeting met de communicatieministers van de landen van de Arabische coalitie die in Jemen vecht tegen Houthi-rebellen, staat op 23 juni gepland.

Over het "agenda probleem" wordt verder niets vermeld, maar het besluit van Marokko komt na de steun van Saoedi-Arabië aan United 2026.

Lees meer

Saoedische Koning verkiest Neom boven Tanger

Het is officieel. Koning Salman van Saoedi-Arabië komt deze zomer niet naar Tanger. De monarch heeft ervoor gekozen om in de regio van Neom, een futuristische stad in het...

Gaat Marokko de Arabische coalitie in Jemen verlaten?

De groepering Ansar Allah heeft het vertrek van Marokko uit de Arabische coalitie tegen de Houthi-rebellen in Jemen gevraagd.

Marokko verlaat Saoedische coalitie in Jemen en roept ambassadeur terug

Marokko heeft zich uit de militaire coalitie van Saoedi-Arabië in Jemen teruggetrokken. Het koninkrijk zou ook zijn ambassadeur in Saoedi-Arabië hebben teruggeroepen.

Marokko roept F16 straaljagers terug uit Jemen voor Sahara

Marokko heeft de terugkeer bevolen van zijn F16 straaljagers die momenteel in Saoedi-Arabië zijn en deelnemen aan de Arabische coalitie tegen de Houthi-rebellen in Jemen.

Moulay Rachid vertegenwoordigt Mohammed VI op Arabische top

Prins Moulay Rachid vertegenwoordigde zondag zijn broer Koning Mohammed VI op de 29e top van de Arabische Liga.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team