Zoeken

Marokko: bouwvakkers komen om bij instorting muur in Casablanca

14 maart 2019 - 18:20 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Drama in Casablanca. Twee bouwvakkers zijn woensdagnamiddag omgekomen bij de instorting van een muur naast het werf waar ze werkten. Twee andere bouwvakkers raakten gewond.

Het incident gebeurde bij de kruising van de Gironde en Khouzama straten. Dat vernam persagentschap MAP van de plaatselijke autoriteiten.

Doordat de rest van de muur ook riskeerde in te storten waren meerdere uren nodig om de lichamen van de twee slachtoffers vanonder het puin te halen.

De twee gewonden werden naar het provinciaal ziekenhuis afgevoerd. Over hun toestand is niets bekend. De plaatselijke autoriteiten, veiligheidsdiensten en de civiele bescherming werkten samen aan de reddingsactie.

Lees meer

Kinderen slachtoffer instorting in Salé

Een jongen is zaterdag in het Marokkaanse Salé omgekomen bij de instorting van een muur van een vervallen huis. Een ander kind raakte ernstig gewond.

Marokko: dode bij instorting huis in Marrakech

Bij de instorting van een huis in de oude medina van Marrakech zijn donderdagochtend een dode en een gewonde gevallen.

Instorting muur in Fez kost leven aan bejaarde man

Bij de instorting van een omheiningsmuur van het psychiatrisch ziekenhuis Ibn Al Hassan in Fez is een persoon omgekomen.

Marokko: kinderen dood door instorting schoolmuur in Fez

Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.

Drama in Sidi Ifni: vrouw omgekomen, baby zwaargewond

Het zuid-Marokkaanse Sidi Ifni is afgelopen vrijdag door een drama opgeschrikt. Een vrouw en haar baby raakten bedolven onder het puin na de instorting van een muur.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team