Mohammed VI schrijft naar Koning Filip van België
Koning Mohammed VI heeft Koning Filip van België en zijn vrouw Konining Mathilde gefeliciteerd naar aanleiding van de Belgische nationale feestdag op 21 juli.
- België
Een 32-jarige Belgische Marokkaan zou door de politie tijdens zijn vakantie in Marokko zijn gearresteerd wegens terrorisme.
Persagentschap Belga bericht dat Saïd E.A. ervan wordt verdacht jongeren te hebben aangeworven voor de gewapende strijd in Syrië. Dat deed hij vanuit de moskee van Neeroeteren. In België werd hij voor deze feiten vrijgesproken.
Het Belgische ministerie van Buitenlandse zaken stelt niet op de hoogte te zijn van de arrestatie van de dertiger. Saïd E.A. zou eerder deze maand bij de grens zijn aangehouden en wordt sindsdien vastgehouden. Zijn familie probeert hem uit de cel te krijgen.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft Koning Filip van België en zijn vrouw Konining Mathilde gefeliciteerd naar aanleiding van de Belgische nationale feestdag op 21 juli.
De politie heeft in Marrakech een Belgisch koppel gearresteerd voor oplichting. Beiden deden zich voor als leden van het Belgische koningshuis.
Kaoutar Fal wordt in België vastgehouden op verdenking van spionage. De Belgische autoriteiten verdenken haar ervan voor de Marokkaanse inlichtingendienst te werken en hebben...
Kaoutar Fal is terug in Marokko. De vrouw werd door de Belgische autoriteiten van spionage voor de Marokkaanse geheime dienst verdacht.
De politie en de douane hebben tijdens een gezamenlijke controle een lading van 160 kilo hasj onderschept in de haven Tanger Med.