Zoeken

Marokko pakt Belgisch Marokkaanse terreurverdachte op

23 augustus 2018 - 12:40 - België

Geschreven door Said A.

Een 32-jarige Belgische Marokkaan zou door de politie tijdens zijn vakantie in Marokko zijn gearresteerd wegens terrorisme.

Persagentschap Belga bericht dat Saïd E.A. ervan wordt verdacht jongeren te hebben aangeworven voor de gewapende strijd in Syrië. Dat deed hij vanuit de moskee van Neeroeteren. In België werd hij voor deze feiten vrijgesproken.

Het Belgische ministerie van Buitenlandse zaken stelt niet op de hoogte te zijn van de arrestatie van de dertiger. Saïd E.A. zou eerder deze maand bij de grens zijn aangehouden en wordt sindsdien vastgehouden. Zijn familie probeert hem uit de cel te krijgen.

Lees meer

Broer Salah Abdeslam geeft diefstal 68.000 euro toe in België

De broer van terreurverdachte Salah Abdeslam heeft gisteren in de rechtbank de diefstal van 68.000 euro van de Belgische gemeente Sint-Jans-Molenbeek bekend.

Mohammed VI schrijft naar Koning Filip van België

Koning Mohammed VI heeft Koning Filip van België en zijn vrouw Konining Mathilde gefeliciteerd naar aanleiding van de Belgische nationale feestdag op 21 juli.

België zet "Zwarte weduwe van de jihad" uit naar Marokko

De Belgisch Marokkaanse "Zwarte weduwe van de jihad", Malika El Aroud wordt in België vastgehouden in een gesloten centrum in afwachting van haar uitzetting naar Marokko.

"Marokkaanse spionne" Kaoutar Fal heeft België verlaten

Kaoutar Fal is terug in Marokko. De vrouw werd door de Belgische autoriteiten van spionage voor de Marokkaanse geheime dienst verdacht.

Rus in Marokko opgepakt op vraag van Interpol

Een Russische man is op vraag van Interpol door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team