Marokko: 30 jaar celstraf voor agent die baas vermoordde
De rechtbank van eerste aanleg in Meknes heeft een voormalige politieagent tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn superieur.
- Marokko
Een 40-jarige man is afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Beni Mellal op gruwelijke wijze vermoord voor een pakje sigaretten.
Het slachtoffer was dronken, net zoals zijn "vrienden". Hij kreeg ruzie met een van zijn vrienden over een pakje sigaretten.
De verdacht haalde tijdens de ruzie een mes naar boven en stak het slachtoffer over heel het lichaam. De man overleed dezelfde dag in het regionaal ziekenhuis van Beni Mellal.
Volgens Alyaoum24 zal een onderzoek worden verricht op het lichaam. De dader werd door de politie gearresteerd. De andere "vrienden" zijn voortvluchtig. Allen worden actief gezocht.
Lees meer
De rechtbank van eerste aanleg in Meknes heeft een voormalige politieagent tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn superieur.
Sinds dinsdag 1 januari 2019 kost een pakje sigaretten in Marokko duurder. De prijsstijging is onderdeel van de begrotingswet voor het jaar 2019.
De koninklijke gendarmerie heeft maandag een van de belagers van Khadija in Beni Mellal gearresteerd.
Tanger werd in de nacht van vrijdag op zaterdag opgeschrikt door een nieuwe moord. Een parkeerbewaker werd vermoord na een ruzie over een parkeerplaats.
In Beni Yakhlef in de regio van Mohammedia is het lichaam van een eerstejaars student in een verlaten gebouw gevonden.