1 oktober 2018 - 16:40 - Marokko
Twee verdachten zijn vrijdagochtend door de politie in Fez gearresteerd voor het bedreigen van agenten met een sabel en vernieling.
In een verklaring bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN dat beide verdachten reeds bekend zijn bij de politie en de justitie. Tegen één van hen liep tevens een nationaal arrestatiebevel.
De verdachten bedreigden agenten die hen wilden arresteren met een sabel na een café in Meknes te hebben vernield. De vernielingen werden op beeld vastgezet en donderdagavond op internet gedeeld.
De politie kwam de twee vrijdagavond op het spoor nabij het treinstation van Fez. Beiden weren gearresteerd en in bewaring gesteld.
Lees meer
De politie in Fez heeft twee verdachten gearresteerd voor drugshandel. Beiden zijn reeds bekend bij de politie en justitie.
Twee verdachten zijn donderdag door de politie in Agadir gearresteerd op verdenking van seksuele misbruik en diefstal met geweld.
De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar twee agenten verdacht van corruptie.
Twee verdachten werden gearresteerd voor de brutale moord van een dertiger. Het slachtoffer werd een tiental dagen geleden in Meknes van het leven beroofd.
Twee verdachten werden zaterdagochtend in Rabat gearresteerd voor een roofoverval met messen op twee studentes.
Een agent heeft een waarschuwingsschot moeten lossen tijdens de arrestatie van vier verdachten van roofovervallen in Casablanca.
Twee verdachten zijn begin deze week in Marrakech gearresteerd voor een roofoverval waarbij het slachtoffer met een mes werd bedreigd.
Meerdere mensen zijn door de politie gearresteerd na de verspreiding van een video op WhatsApp over de verkoop van diploma’s op de Mohamed Ben Abdellah universiteit in Fez.
Twee politiemannen die in de luchthaven Agadir Al Massira werkten, zijn door de politie van Inezgane gearresteerd voor diefstal.
Politieagenten hebben zondagochtend in Casablanca hun wapens moeten gebruiken om meerdere verdachten, waaronder een vrouw, te arresteren.