Marokko: agent met sabel aangevallen in Laayoune
Een politieagent heeft in het zuid-Marokkaanse Laayoune op een man geschoten die hem met een sabel bedreigde en zijn woning wilde aanvallen.
- Marokko
Een agent van een Hadar-patrouille is dinsdag in Agadir zwaargewond geraakt na een aanval met een mes.
De aanval vond nabij de markt Souk El Had plaats volgens de prefectuur van Agadir. De 53-jarige dader heeft volgens de autoriteiten psychische problemen.
De agent werd zwaargewond naar het Hassan II ziekenhuis gebracht. De dader werd in een psychiatrische instelling opgenomen op bevel van de justitie.
Een onderzoek werd gestart naar het steekincident.
Lees meer
Een politieagent heeft in het zuid-Marokkaanse Laayoune op een man geschoten die hem met een sabel bedreigde en zijn woning wilde aanvallen.
Een agent is eerder deze week in Casablanca zwaargewond geraakt na door een auto te zijn aangereden. De bestuurder zou een verkeersbord niet hebben gerespecteerd.
Een verkeersagent is zaterdagavond in Tetouan ernstig gewond geraakt na door een mentaal zwakke man met een mes te zijn aangevallen.
Een agent is donderdag door een man neergestoken op het bekende Djemaa El Fna plein in Marrakech.
De politie heeft maandag in Tetouan een onderzoek gestart onder toezicht van justitie naar een agent in Martil wegens afpersing en omkoping.