17 september 2019 - 11:10 - Marokko
Ruim 120.000 Marokkanen bezochten Turkije volgens cijfers van het Turkse ministerie van Cultuur en Toerisme. Onder hen, veel mannen die er een haartransplantatie ondergingen.
Turkije is de afgelopen jaren de keuzebestemming geworden voor haartransplantatie, niet alleen voor Marokkanen, maar voor mensen uit de hele wereld.
Challenge bericht dat Turkije tot de top vijf van beste bestemmingen behoort voor medische toerisme. De diensten zijn er uitstekend en de prijzen relatief laag vergeleken met andere landen.
Haartransplantaties brachten vorig jaar ruim één miljard dollar op in Turkije. Dokter Servet Terziler, lid van de Gezondheidscommissie van de Turkse Raad voor buitenlandse economische betrekkingen, stelt dat het medisch toerisme in zijn land in de afgelopen 10 jaar sterk is gegroeid en dat deze trend blijft aanhouden.
In Turkije wordt voornamelijk de Sapphire methode gebruikt. De kanalen waar de haartransplantaten in worden geplaatst worden met een pen met een sapphiren punt geopend. De ingreep kost gemiddeld 1200 dollar, exclusief de reis- en verblijfkosten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht