20 december 2019 - 16:30 - Marokko
Een Syriëganger met de Marokkaanse nationaliteit, is begin deze week naar Marokko uitgezet volgens een verklaring van het Turkse ministerie van Binnenlandse zaken.
Persagentschap Anadolu herinnert eraan dat de woordvoerder van de Turkse regering in november al had laten weten dat Turkije tientallen jihadisten naar hun land van herkomst ging terugsturen.
De woordvoerder had toen verklaard dat zijn land geen hotel was voor leden van de terroristische organisatie Daesh en dat alle buitenlandse terreurverdachten die in Turkije vastzaten, gingen worden uitgezet.
Turkije had op 9 oktober dit jaar een militair offensief gestart in het noorden van Syrië, een regio onder controle van de Koerden. Honderden leden van de terreurorganisatie werden sindsdien gearresteerd.
Vier reizen naar Marokko: 8500 euro aan uitkeringen terugbetalen
Schandaal in Nederland: "Moslims constant bespied"
Onzekere toekomst voor Azzedine Ounahi
Marokko neemt historische beslissing voor kind geboren uit verkrachting
"Kledingintimidatie" aan de kaak gesteld in België
Brand verwoest gezinswagen in centrum Al Hoceima
Marokko neemt historische beslissing voor kind geboren uit verkrachting
Brand verwoest gezinswagen in centrum Al Hoceima
Polisario-militieleden geven zich over aan Marokkaans leger
Gruwelijke ontdekkingen in Marokkaanse Ben Ahmed
Nederlandse ambassadeur bezoekt fascinerende plek in Driouch
Kinderen naar ziekenhuis na eten snoep in Marokko
Ziekenhuis Tanger: kankercentrum omgevormd tot schoonheidssalon?
95% kinderen in Noord-Marokko naar school