12 februari 2021 - 14:40 - Marokko
De inwoners van El Hajeb, regio Fez-Meknes, zijn niet blij met de opkomst van shisha-lounges in de stad. Organisaties in de stad willen dat de lokale overheid hier iets aan doet. Zij vinden dat het gebruik van shisha slecht is voor de gezondheid van met name jongeren.
Met de komst van een nieuwe shisha-tent in Jairi is de gemeenschap bang voor een toename in het gebruik van verslavende middelen. De tabak in de shisha wordt soms vermengd met drugs.
Lokale organisaties proberen ouders en studenten in te zetten om het gebruik van shisha tegen te gaan, meldt Al Massae. Zij willen dat de lokale autoriteiten het probleem serieus nemen en maatregelen treffen voor dit soort café’s.
Ook geven ze voorlichting over de gevaren van het gebruik van shisha voor de gezondheid. De tabak in shisha is zwaarder dan bijvoorbeeld in een sigaret. Het zou ook verslavender zijn, met name als men er ook drugs bij doet.
Grote drugsactie in Tetouan
Bank Al-Maghrib: Marokkaanse dirham in opmars
#metoo-zaak tegen oud-directeur Franse school Marrakech
Reclame om toiletten in Casablanca te financieren
Europese groep wint megacontract voor Marokkaanse HSL
Economische tegenvaller voor Frankrijk na Sahara-erkenning
Grote drugsactie in Tetouan
Reclame om toiletten in Casablanca te financieren
Casablanca in rep en roer voor bezoek Koning Mohammed VI
Minister hekelt misbruik subsidies Eid ul-Adha
Marokkaans echtpaar op brute wijze aangevallen in eigen huis
Marokkaanse TikTokker vermist na gevaarlijke stunt in zee
Vlucht naar Casablanca keert terug door motorpech
YouTuber cel in voor filmen stadion Rabat met drone