29 november 2012 - 16:41 - Wereld
Tien Marokkanen zijn onlangs in Algerije opgepakt met 1,5 ton hasj. De drugs hadden ze vanuit Marokko met kamelen, Algerije binnengesmokkeld via Tindouf.
In een verklaring meldt de Algerijnse politie dat de drugshandelaren werden aangehouden in de regio van Hassi El Khebi, een moeilijk toegankelijk zone in het zuid-westen van Algerije.
Tijdens hun verhoor zouden de verdachten hebben aangegeven dat de drug niet bestemd was voor de Algerijnse markt.
De regio van Hassi El Khebi is gekend als een kruispunt van drugshandel en smokkel tussen Marokko en Algerije.
In oktober had het Marokkaans leger ook al 1,3 ton drugs, vervoerd door ezels, ontdekt in de regio van Tangarfa, nabij de grens met Algerije.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen