Real Madrid-speler Theo Hernandez in Marrakech (foto’s)
Real Madrid-speler Theo Hernandez werd afgelopen zondag herhaaldelijk in Marrakech gespot met een jonge vrouw.
- Sport
Salima El Assali is een ster op sociale media. De jonge Marokkaanse is fan van Deadlift en kan tot 120 kilo tillen.
Sally, zoals ze zichzelf op sociale media laat noemen, komt uit Marrakech. Sporten hielp haar door een moeilijke periode van haar leven en dat wil ze met haar volgers delen. Ze wil ook aantonen dat vrouwen ook "mannensporten" kunnen uitoefenen en wil de vooroordelen in de sector bestrijden.
Salima El Assali deelt regelmatig foto’s en video’s van haar harde trainingen, met een nette make-up of nog waarin ze toont hoe soepel ze is geworden dankzij yoga.
Lees meer
Real Madrid-speler Theo Hernandez werd afgelopen zondag herhaaldelijk in Marrakech gespot met een jonge vrouw.
Twee weken na een hartoperatie is Koning Mohammed VI in de Galeries Lafayette in Parijs gezien.
"Het is hshouma om op deze website te komen en het is hshouma om dit boek te lezen." Zo presenteert Zainab Fasiki haar "Hshouma Project".
Sanae Maatat was enkele dagen geleden nog onbekend. Daar kwam echter verandering in toen de jonge Marokkaanse tot Miss Schoonheid van haar bedrijf werd gekozen.
Pauline Ducruet, dochter van Stéphanie van Monaco, neemt dit jaar deel aan de bekende vrouwenrally Aicha des Gazelles in Marokko.