Gezin doodgeschoten in Beni Mellal
Op een boerderij in de regio van Beni Mellal zijn in de nacht van maandag op dinsdag drie mensen op korte afstand doodgeschoten. Een vrouw overleefde wonderlijk de aanval.
22 december 2014 - 14:36 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft in Tanger een vrouw gearresteerd die mannen uit wraak met aids besmette. Dat meldt Al Ahdath Al Maghribia.
Ook de echtgenoot van de vrouw en twee mannen met wie ze een seksuele relatie had gehad, werden gearresteerd.
De vrouw vertelde tijdens het politieverhoor dat ze zelf met aids was besmet door haar ontrouwe man. Toen ze besefte dat ze aids had opgelopen besloot ze haar man in Oujda te verlaten en naar Tanger te vluchten.
In de noord-Marokkaanse stad ging ze als prostituee werken en besmette gedurende drie maanden tientallen andere mannen uit wraak. De politie werd op de hoogte gebracht door andere prostituees die haar medicatie voor aids hadden zien nemen.
Lees meer
Op een boerderij in de regio van Beni Mellal zijn in de nacht van maandag op dinsdag drie mensen op korte afstand doodgeschoten. Een vrouw overleefde wonderlijk de aanval.
Drie mannen hebben afgelopen dinsdag de vrouw van een politiecommissaris in Fez ernstig mishandeld. De politie gaat uit van een wraakactie.
De vijfde editie van de anti-aids actie ’Sidaction’ vindt dit jaar van 1 tot 24 december plaats in Marokko. De campagne is dit jaar gericht op de jeugd, zwaar getroffen door aids.
Abderrahim komt uit Agadir. In 2014 kreeg hij van de dokters te horen dat hij HIV-positief was. Hij besloot zich volledig te wijden aan de strijd tegen het dodelijk virus in...
In het Marokkaanse Azrou heeft een vrouw haar echtgenoot om het leven gebracht. De twee waren nog maar twee maanden getrouwd. Ze kreeg hulp van haar minnaar.