Stoffelijk overschot Marokkaanse slachtoffer crash Egyptair gerepatrieerd
Het stoffelijk overschot van Fatiha Dekaoui werd vrijdag naar Marokko gerepatrieerd. De Marokkaanse kwam bij de crash van een toestel van Egyptair om.
- België
Een Marokkaanse vrouw die terugkeerde van de Umra (kleine bedevaart) in Mekka is in het vliegtuig aan een hartaanval bezweken.
Persagentschap MAP vernam van de ambassade van Marokko in Caïro dat het slachtoffer een 57-jarige Belgische Marokkaanse vrouw is. Ze overleed op een toestel van Egypt Air.
Het toestel vloog van Saoedi-Arabië naar België met een tussenstop in Egypte. Het lichaam van de vrouw zal rechtstreeks naar Marokko worden gerepatrieerd om er te worden begraven.
Lees meer
Het stoffelijk overschot van Fatiha Dekaoui werd vrijdag naar Marokko gerepatrieerd. De Marokkaanse kwam bij de crash van een toestel van Egyptair om.
Een jonge Marokkaan die goederen de grens oversmokkelde tussen Marokko en Melilla is dinsdagochtend bij de grensovergang van Bario Chino overleden.
Mohamed Amine was nog maar 2 jaar oud. De kleine jongen overleed na een simpele besnijdenis in een kliniek Casablanca.
Paniek op de luchthaven van Charleroi in België. Een toestel afkomstig uit Casablanca heeft afgelopen zondag een noodlanding moeten maken omdat de piloot onderweg was overleden.
Een toestel van Royal Air Maroc dat dinsdag vanuit Brussel naar Casablanca moest vliegen werd ontruimd na een bommelding op de luchthaven Brussels Airport.